Leading Wholesaler of amazon lemon tea premix, brewdays premium lemon chai and sunfields instant lemon tea premix powder (1 kg): from Noida.
₹ 301 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1kg |
| Flavour | Lemon |
| Brand | Amazon |
| Sugar Free | Yes |
| Form | Powder |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | 3 Months |
₹ 351 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Packaging Type | Packet |
| Form | Premix |
| Flavor | Lemon |
| Added Sugar | No (Sugar Free) |
| Brand | Brewdays |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 251 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Packaging Type | Packet |
| Flavour | Lemon Tea |
Sunfields Instant Lemon Tea Premix Powder (1 kg):
It’s a convenient instant mix that lets you prepare a refreshing cup of lemon-flavored tea in no time.
The ingredient list is concise: sugar, black tea extract, and citric acid.
Devendra Shukla (Proprietor)
DS Marketing
Shop No. 5, Near Sd Public School, Barola
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India