Leading Wholesaler of atlantis select multioption machine, fresh milk beans to cup coffee vending machine and coffee vending machines rental service from Noida.
₹ 22000 / Piece Get Latest Price
| Dispensing Rate | 3 Cups/Min |
| Usage/Application | Restaurant |
| Material | ABS Plastic |
| Operation Mode | Semi Automatic |
| Boiler Capacity | 5 Litre Insulated |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 155001 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Operation Type | Semi Automatic |
| Capacity | 500 Cups/Day |
| Power | 1300 W |
| Boiler Capacity | 3 L |
| Hopper Capacity | 250 gm |
| Size | 13 Inch |
| Colour | Black |
| Operated By | Gas |
| Voltage | 120 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
₹ 501 / Month Get Latest Price
| Service Duration | 3 Months |
| Machine Type | Coffee, Tea, Premix, Coffee & Tea |
| Rental Mode | Rental With Refill |
| Usage/Application | Offices |
| Material | Stainless Steel |
| Serving Capacity | 100 cups/hr |
| Operation Mode | Automatic |
| No Of Dispensing Valves | 1 Lane |
| Boiler Capacity | 5 Litre Insulated |
| Country of Origin | Made in India |
Devendra Shukla (Proprietor)
DS Marketing
Shop No. 5, Near Sd Public School, Barola
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India